Ks. Piotr Pawlukiewicz : "Jak być silnym człowiekiem?" - kazanie.
Ks. Piotr Pawlukiewicz : "Jak być silnym człowiekiem?" - kazanie.
Odsłon: 336188 | Ocena: 3742 | Czas: 38m 44s |


Szukaj
Dyskusja:


Ks. Piotr Pawlukiewicz : "Jak być silnym człowiekiem?" - kazanie. Niesamowicie pięknie powiedziane..
Bóg rozbiera moje serce i pokazuje to co było w nim ukryte... A co najpiękniejsze...
Bóg w nim mieszka❤️
"Jest nas za dużo.." może czeka nas taka redukcja katolików o 99% tych letnich, niepokornych, z moralnością p. Dulskiej?
Panie ❤️na wieki Twoja ❤️
Jezus Chrystus jest mym Panem.
Boze jaka to Prawda ,,!!! Uzdrow mnie jestem tak samotna i poraniona Amen
Stałam się wojujaca feministka w wieku 6 lat gdy byłam molestowana przez brata ojca a potem księdza - nikt mi nie uwierzył !!!
walka trwa do dzisiaj - teraz z samą sobą by móc zaufać mężczyźnie którego kocham
proszę o modlitwę za mnie
Dziękuję
Bardzo dziękuję - dzięki naukom Księdza wiele zrozumiałam i życie w szerokim tego słowa znaczeniu stało się dla mnie bardziej jasne. Bóg zapłać !
Księże Piotrze...-DZIĘKUJĘ!!!!
SZCZĘŚĆ BOŻE za to kazanie. Potrzebuję Boga, życie się wali, pojadę na rekolekcje, I zacznę psychoterapię chrześcijańską
A jeżeli po prostu nie czujesz obecności Boga? Wtedy chyba lepiej być prawdziwym niż udawać, że coś się czuje.... takich ludzi jest mnóstwo.
Bardzo dziekuje za przypomnienie tego kazania.Pozdrawiam serdecznie Księdza Piotra.
A ja dziękuję za dobór ładnych obrazów do kazania :)
Jak ksiądz potrafi rozbudzić w człowieku takie poczucie, że to co robi niby dobrze tak naprawdę jest do dużej jeszcze zmiany. Otwiera ksiądz serce na Chrystusa i jest prawdziwym nauczycielem dla Nas. Pozdrawiam
Umieracie.
Amen!!!
SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ. 🙏🏼❤️
Niech Nam Bóg wszystkim Błogosławi, Bóg, który ma serce tak milosierne, że Nam wybacza wszystkie kolce, które Mu wbijamy do Jego serca każdego dnia kierując się egoizmem, a nie podstawą Naszego stworzenia czyli miłością. Jedynym sposobem na zbliżenie się do Boga jest poznawanie Jego słów, życia, analiza, nie raz na jakiś czas, ale ciągła bliskość przy Bogu, który jest przy Nas zawsze.
Tak często popełniają grzechy nie chcemy Go widzieć, a Nasz Tatuś zawsze jest blisko. Kochajmy Go i wyslawiajmy Jego imię, jest Najwyższy, Najbardziej miłosierny i litosciwy. Boże kocham Cię za Twoją miłość na każdym kroku życia!
Jedno z najlepszych kazań. Ksiądz, facet z natury nierelacyjny, mówi o znaczeniu tworzenia i kształtowania relacji. Pieknie
Bóg zapłać