Kazanie egzorcysty ks. Bronisława Kryłowskiego
Kazanie egzorcysty ks. Bronisława Kryłowskiego
Odsłon: 117454 | Ocena: 706 | Czas: m s |


Szukaj
Dyskusja:


Kazanie egzorcysty ks. Bronisława Kryłowskiego NIECH KLER się wreszcie ujawni ..jakiej jest ORIENTACJI seksualnej...komu wtyka....
To nie księża są profilami...Tylko pedofile są księżmi.Tak jak nauczyciele jak policjanci jak aktorzy jak lekarze jak wielu wielu innych ludzi.To SZATAN wykorzystuje te sytuacje do swojej gry .Jak narazie udaje mu się .Wiem ,ze przegra bo jest KLAMCA I MANIPULANTEM.TO MY MUSIMY SMIAC MU SIE W NOS I NIE BAC SIE UFAC TROJCY SW.I być ludźmi na podobieństwo BOGA,!!CHWALA PANU!!
Proszę Ojca dobrze ,że Ojciec o tym mowi.Ludzie muszą dowiedzieć się prawdy.Bóg zaplac!!!!
Bogu niech będą dzięki za piękną konferencję 😊, błogosławieństwa Bożego dla księdza
PROŚMY BOGA O OCHRONĘ DLA KSIĘDZA BRONISŁAWA KRYŁOWSKIEGO, INNYCH KSIĘŻY PRAWDZIWYCH ORAZ DLA POLSKI, PRZED KABAŁĄ ŻYDOWSKĄ I ZŁEM WSZELKIM.
Bog zaplac za przepiekne kazanie dajace tyle nadzieii.
Od 51:13 zatkało mnie... Bóg jest WIELKI
tez byl u mnie diabel, jest lodowaty i zionie nienawiscia cale szczescie ze Chrystus nadszedl i go przepedzil...
...super wyklad ! dzieki ! (przestan sie modlic bo ci szyby powibijam) dobre ! ....ale zartow nie ma !
KRWI CHRYSTUSA BĄDŻ NASZĄ OBRONĄ , MOCĄ I ŚWIATŁEM. KRÓLUJ NAM CHRYSTE ZAWSZE I WSZĘDZIE.. OTACZAJMY MODLITWĄ KAPŁANÓW I SAMYCH SIEBIE CZYTAJĄCYCH ODPOWIEDZI BO WIELU NAS TU PRZEKLINA I ZŁORZECZY DLATEGO OCHRONA MODLITEWNA JEST BARDZO WAŻNA PRZYJACIELE.
Bóg zapłać księdzu
Kanał Chrześcijański a tylu bluźnierców i ateistów, wielce oświeconych... co wy tu robicie? Na kanałach zoofili też siedzicie tak żeby kontrolować internet?
Wasze słowa są niczym dla wierzących, mogą ich bawić lub przerażać jak bardzo nie wiecie co piszecie.
Bóg z wami mimo wszystko.
"singel"Słowa ranią, ktoś kiedyś mi powiedział "będziemy cię obserwowali".Od lat Nie chodzę do Kościoła, drzwi Zamknięte?
Poruszająca konferencja. Wielkie dzięki. Z Bogiem.
zabij sie
Prawda jest taka, że bez Boga nie możemy istnieć, a prawdziwa wielkość człowieka polega na tym, że tylko Bóg mu wystarcza.
Jezu Miłości moja ,bądź uwielbiony i zmiłuj się nade mną.
dla tych którzy nie wieżą;tam gdzie kończy się nauka zaczyna się wiara,aby poznać Boga najpierw musisz zaprosić go do swego życia wtedy otrzymasz łaskę nawrócenia,poznania.Bóg sam nie przyjdzie,to szatan pcha się do naszego życia na siłę.Nie mi osądzać negatywne komentarze ale po śmierci nie jeden się zdziwi.
W kwietniu 2015 r. zacząłem wysyłać moim najbliższym (drogą sms-ową), najbardziej zdumiewające wersety SŁOWA BOŻEGO z KATOLICKIEGO PRZEKŁADU BIBLII TYSIĄCLECIA oraz KATOLICKIEGO PRZEKŁADU BIBLII POZNAŃSKIEJ, a także inne budujące oraz skłaniające do myślenia słowa np. słowa JEZUSA z Dzienniczka Siostry Faustyny, lub głębokie przemyślenia księży z przeróżnych rekolekcji, wykładów czy homilii. Zebrało się już ponad 160 osób, którym raz dziennie wysyłam taką jedną, świętą porcje informacji, i z wielką radością zapisze do tej listy kolejne chętne osoby. Nawet jeśli przeczytasz tę wiadomość po kilku latach od napisania tego tekstu, to bądź pewny, że dalej praktykuje tę działalność, dlatego możesz śmiało do mnie pisać w tej sprawie o każdej porze DNIA i NOCY!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PISMO ŚWIĘTE jest mądrością nie z tego świata, przekonał się o tym każdy, kto szczerze zapragnął poznać tę ŚWIĘTĄ KSIĘGĘ. BIBLIĘ staram się czytać codziennie na kolanach i namawiam każdego do ruchu w tym kierunku, bo SŁOWO BOŻE naprawdę potrafi zmienić życie, dzieje się to z oczywistego powodu, ponieważ jest to JEDYNA PRAWDA obowiązująca na naszej planecie ziemi, która mówi nam o tym, że tylko MIŁOŚĆ ma tutaj znaczenie! tylko MIŁOŚĆ ma sens!! ponieważ wszystko co jest przeciwko MIŁOŚCI jest dla nas bardzo złe, co do tej prawdy chyba nie trzeba nikogo przekonywać. A więc w BIBLIJNYCH słowach zawarta jest „TEORIA WSZYSTKIEGO”, ponieważ docelowo chodzi tutaj także o Nasze ZBAWIENIE. Jeśli tłumaczysz się tym, że nie masz czasu na czytanie BIBLII, to tym bardziej zachęcam Cię, abyś napisał do mnie wiadomość sms z Twoim imieniem, lub po prostu do mnie zadzwoń, a będę wysyłał te wiadomości także do Ciebie. Więc będziesz miał/a SŁOWO BOŻE zawsze pod ręką! TO BARDZO WAŻNE!!! Pamiętaj również, że zawsze możesz z tego zrezygnować, ale jak do tej pory wszyscy są bardzo zadowoleni z tego dzieła i sami szukają nowych chętnych, którzy dołączają do naszej już nie małej grupy. Sms-y te wysyłam od siebie za darmo, także nic nie tracę, i nic nie chcę w zamian, czerpię radość tylko z tego, że chociaż raz dziennie przez krótką chwilę zastanowisz się nad wysyłaną treścią. Mam na imię Łukasz, jeśli chcesz otrzymywać DOBRĄ NOWINĘ drogą sms-ową, to proszę pisz na mój numer telefonu: 506-234-999 (sieć Orange), lub na maila: lukaszsiatkowski@gmail.com

Strona internetowa naszej sms-owej wspólnoty:
https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MODLIMY SIĘ TAKŻE WSPÓLNIE W INTENCJACH NASZYCH BRACI I NASZYCH SIÓSTR W WIERZE:

Jk 5,16 ...módlcie sie jeden za drugiego, byście odzyskali zdrowie. Wielką moc posiada wytrwała modlitwa sprawiedliwego.

Ze względu na coraz większą liczbę Waszych próśb o modlitwę (np. o nawrócenie współmałżonka, uwolnienie duchowe innego członka rodziny czy uzdrowienie z jakiejkolwiek innej choroby naszych ciał), postanowiłem że wszystkie intencje które do mnie trafiają, będę przesyłał do wszystkich aktualnie należących do wspólnoty osób, (jedna lub dwie intencje na jeden dzień). Podczas rozmów z kilkoma osobami, doszliśmy do wniosku, że naszą codzienną, wspólną modlitwę, będziemy rozpoczynali zawsze o godzinie 21:15 (czyli po zakończeniu Apelu Jasnogórskiego). Oczywiście taka godzina nie zawsze będzie każdemu odpowiadała, ale dobrze wiemy nasz PAN dokładnie zna nasze serca i zamiary, więc nic nie stanie się, jeśli pomodlisz się Bracie i Siostro w innym terminie np. godzinę wcześniej czy później lub na drugi dzień.

JEZUS powiedział także, że wystarczy tylko "dwóch":
Mt 18,19 Dalej, zaprawdę, powiadam wam: Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie.

…a w naszej grupie sms-owej jest nas o WIELE WIĘCEJ:
Każdego dnia (chwilę po godzinie 19) osobiście wysyłam wiadomości z prośbą o modlitwę do ponad 160 osób, ale kilka z tych osób wysyła te prośby do kolejnych grup o podobnym charakterze, tak więc szacowana liczba osób do których aktualnie docierają te informacje to ponad 300 osób, w tym siedmiu księży (stan na 12.2015), są to osoby które same, bez przymuszonej woli zgłosiły się, aby wspólnie z nami uwielbiać BOGA, więc tym bardziej PAN JEZUS, nie może przechodzić obok naszych próśb obojętnie. Dlatego gorąco zachęcam do korzystania z tej możliwości wspólnej modlitwy, w tak wielkiej grupie idących za BOGIEM ludzi.

Dobrze wiemy że BÓG bardzo wyraźnie słyszy naszą każdą (nawet tą najkrótszą) modlitwę, jednak podczas naszych wspólnych modlitw najczęściej zachęcam do modlenia się "Koronką do MIŁOSIERDZIA BOŻEGO"

JEZUS powiedział:
Mt 6,33 Starajcie sie naprzód o królestwo ”BOGA” i o Jego Sprawiedliwość, a to wszystko będzie wam dodane.
Tak więc staramy się najpierw o KRÓLESTWO BOGA, a BÓG odpowiada na nasze modlitwy. Opis niektórych BOŻYCH znaków znajdziecie na tej stronie: https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/category/boze-odpowiedzi-i-znaki/
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KOLEJNA INFORMACJA:
Razem z moimi trzema przyjaciółmi, średnio raz w miesiącu wychodzimy na ulice Gdańska, aby opowiadać ludziom o tym, jak JEZUS zmienił nasze życie. Najczęściej podchodzimy do osób biednych, na początku witamy się z nimi i proponujemy im doraźną pomoc materialną, czyli np. ciepły posiłek, coś do ubrania, opłacenie kąpieli pod prysznicem w publicznej toalecie itp. (Oczywiście unikamy praktykowania wiecznej pomocy tym samym nietrzeźwym, idącym we mgle osobom, które nie zamierzają się zmieniać/nawracać). Prowokujemy także do rozmowy wszystkich pozostałych przypadkowo napotkanych ludzi i pytamy ich o to, jakie jest ich zdanie na temat tego, co jest nam proponowane przez naukowców i biologów, czyli to, że cały ten świat, razem z nami ludźmi wyewoluował sam z siebie, czyli z niczego. Następnie wymieniamy argumenty (uważam że od naszych argumentów nie można się wymówić), a potem wszystkim tym osobom opowiadamy o tym, jak NASZ PAN — JEZUS CHRYSTUS przemienił nasze życie. Jestem przekonany, że świadectwo które przekazujemy wszystkim tym ludziom, zasiewa w ich sercach ziarenka PRAWDZIWEJ WIARY, które prędzej czy później wydadzą swój plon, jedne stokrotny, drugie sześćdziesięciokrotny, a inne trzydziestokrotny. [Mt 13,08]

Zapraszam do współpracy w tym małym dziele Ewangelizacyjnym wszystkich tych, którzy chcą wzrastać w wierze oraz tych, którzy chcą razem z nami wypełniać NAJWIĘKSZE BOŻE PRZYKAZANIE, bo tylko „dawanie”, a nie „branie” daje prawdziwą radość. Tak więc: przekazujemy dobrą radę, braterską miłość, coś do jedzenia oraz BOŻE SŁOWO!!!, chcemy w ten sposób głosić JEZUSA!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie doszliśmy do takiego momentu w naszym życiu, w którym nie możemy już przestać mówić o JEZUSIE, ponieważ Tylko ON ma SŁOWA ŻYCIA WIECZNEGO. Tym bardziej nie możemy przestać tego robić, gdyż JEZUS prawdziwie działa w naszych sercach, ale także i w namacalnych BOŻYCH znakach, które opisane są na stronie internetowej naszej sms-owej wspólnoty w dziale „Boże odpowiedzi i znaki”: https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/ CHWAŁA PANU!!!

Mt 7,21 Nie każdy, który Mi mówi: ”Panie, Panie!”, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wole mojego Ojca, który jest w niebie.

Więcej informacji pod adresem:
https://www.facebook.com/pages/Przykazanie-Mi%C5%82o%C5%9Bci-Czy-pragniesz-wype%C5%82nia%C4%87-najwi%C4%99ksze-Bo%C5%BCe-przykazanie/1486590021573638

ŻYCZĘ WSZYSTKIM BOŻEGO POWODZENIA!!!
A ja mam problem z tym,że wiem, że on mówi prawdę. a mam twarde serce. Sama doswiadczyłam złego na własnej skórze, a brak mi miłości i nie chce mi sie modlić. Osoby, które nie wierzą niech posłuchaja swiadectw osób opętanych lub jada na Msze Sw.  o uwolnienie z księdzem egzorcysta, to zobacza co tam się dzieje. na własne oczy widziałam jak opętani ryczeli, tracili kontrolę nad ciałem , gdy egzorcysta zaczynał sie nad nimi modlić. polecam np. msze ks. Cyrana z Częstochowy. Wielu takich jak wy uwierzyło tam.