KAZANIE KTÓRE BOLI - Andrzej Cyrikas - 25.08.2018
KAZANIE KTÓRE BOLI - Andrzej Cyrikas - 25.08.2018
Odsłon: 6848 | Ocena: 162 | Czas: m s |


Szukaj
Dyskusja:


KAZANIE KTÓRE BOLI - Andrzej Cyrikas - 25.08.2018 Dziękuję! Smutna, bolesna prawda. I o tym, że ;pastorzy' wolą trzymać niezbawionych w zborach, wolą nie napominać, bo mogą się obrazić i wyjść... Więc są kazanka 'zmień się, zmień' i nic. Reagują dopiero na najjawniejszy grzech, który wali po oczach. Wcześniej nie.
😀
Witam Panie Andrzeju czy ma Pan profil na FB lub TT bo chciałbym przesłać prywatną info. A profilu nie umiem znaleźć.
Twarda mowa to, bracie.
Napisałem ze daje do myślenia ponieważ jest wiele osób które się nazywają chrześcijanami a nie biegną tylko pozamykaja się w kościołach i oglądają się na innych a na zewnątrz giną ludzie. To jest smutne oraz smutne jest to ze ludzie nie chcą się dać uratować bo każdy się boi ze zostanie zwiedziony. Szatan ukrywa prawdę pod postacią religii.
Prawda jest jak miecz obosieczny. Dziękuję
Amen
coraz więcej 'głupich' w jego ustach, to dopiero ci 'chrześcijanin'..
Witam wreście ostrzegające kazanie aby żyć, nie według świata i według jego reguł, czas skończyć aby chrześcijanie żyli według ciała, bo to śmierć duchowa. Dziś spełnia się słowa Jezusa Chrystusa, panie panie, A JEZUS CHRYSTUS POWIE NIGDY WAS NIE ZNAŁEM! DLACZEGO BO ŻYCIE JEST LETNIE I POD KIEROWNICTWEM BEZPRAWIA. PASTOR TRAWIŁ W 10.CZY WSZYSTKIM JEST DLA CIEBIE JEZUS CHRYSTUS??? TO SIĘ OKAŻE KIEDY STANIEMY W TWARZĄ W TWARZ Z KRÓLEM KRÓLÓW, PANEM PANÓW.
Dziękuję STWÓRCY I PANU NASZEMU JEZUSOWI iPastorowi za następną lekcje PRAWDY...tylko jak mają ją przyjąć jak głoszonych jest jednocześnie kilkadziesiąt jej odmian!!!!!!!???????
Dziękuję za te mocne slowa - dają do myślenia.
Dziękuję za przekaz Słowa Bożego...
Dziękuje za dobre nauczanie chwała Tobie Panie Amen
CIALO moje świątynia Ducha Św.Otworzyłam dla Niego swoje serce.SPRZĄTA w moim wnętrzu,pomagam Mu ,bo z kamyki którym jestem buduję Swój Kościół.Już przestałam się lękać życia i śmierci.On mnie nie zostawi .Wiem.
Pozdrawiam.