Ks. Piotr Pawlukiewicz - Dlaczego Bóg nie reaguje na zło?
Ks. Piotr Pawlukiewicz - Dlaczego Bóg nie reaguje na zło?
Odsłon: 141227 | Ocena: 3174 | Czas: 36m 4s |


Szukaj
Dyskusja:


Ks. Piotr Pawlukiewicz - Dlaczego Bóg nie reaguje na zło? Uwaga ironia! Ale by te dzieci były "świniakami taplającymi się w błocie hedonizmu" gdyby sie nie urodziły złączone kręgosłupami albo martwe.

A z tym "objawieniem się kto jest przyjacielem dzięki chorobie tej osoby" to nazywamy to zespołem Münchhausena. Poczytajcie sobie o czym jest ten syndrom i później mi powiedzcie, że nie tak ksiądz opisuje boga.

Dodatkowo ksiądz (czyli oszust) mówi, że Cierpienie niewinnych jest po to żeby on np. Mógł poczuć się bohaterem. Na prawdę ktoś taki powinien siedzieć w psychiatryku, w izolatce skoro cierpienie innych ma podbudowywać jego ego. Te dzieci są wg niego tylko środkiem jego własnych albo Boga (w rzeczywistości klechy nie widzą różnicy między sobą a Bogiem to oni są jego głosem) celów.

Dodatkowo "Bóg ciągnie nas do nieba które jest TAKIEEEEAAHHHH Piękne" tylko, że "my nie możemy tego widzieć z tej strony". To czemu on może? Prawda jest taka, że nie może tylko wmawia nam, że moze żeby...znowy podbudować swoje ego, podać się za nadczłowieka z szóstym zmysłem. Megaloman.

Kolejny pozbawiony empatii socjopata i megaloman - typowy ksiądz.
❤️
No ale skoro mama robi lepsze kopytka niż żona no to jeszcze nic złego
Już dawno mówiłem, że tak można rozwiązać problem na stadionach.😁 Dobrze ksiądz prawi.
Chwała Najwyższemu.
dziekuje za madre slowa..najbardziej poruszaja serce kazania BEZ polityki i politykow..dziekuje za nie ,ks.Piotrze,..CHWALA PANU
Czego diabeł nie lubi najbardziej ? POKORY ! Piękne kazanie.
To zdjecie księdza jest straszne.Te spojrzenie przeraża 🙁
😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇
WSPANIAŁY KAPŁAN
Sodoma i Gomora, potop na ziemi i Arka Noego i jest wiele upadkow ludzi na grzech.
Pokochałam tego księdza konferencjie ❤️❤️❤️
🙄🤔😏💖
dzieci i ludzie stare najbardziej upodobnili się do Boga Bóg ma mentalność młodego człowieka ale ludzie chcą wolności bez dzieciakowatego imperatora który rządzi wszystkimi ludźmi dlatego ludzie chodzą na ziemi wybierają dobro albo zło robią co chcą bez rozkazów Boga to jest miłość Boga żeby ludzie po śmierci będą w domu Boga w raju podporządkowali się rozkazom Boga
Dlaczego Bóg nie reaguje na zło?
Bo chce aby ono istniało. Gdyby tego nie chciał, zło by nie istniało. Istnieje tylko dlatego, że Bóg tego chce. Przecież to On je stworzył.
Jeżeli cierpienie nie zawsze jest złem, to dlaczego w Niebie ma go w ogóle nie być? Czy jest możliwość, że w Niebie nie istnieje zło moralne, ale istnieje zło fizyczne i np. ludzie cierpią od jakichś czynników fizycznych, ale inni niosą im niewielką ulgę w cierpieniu z miłości bliźniego?
Zaizte piękna przemowa
Bóg zapłać 💖
Bóg zapłać 💗
16:coś ;
w mojej opinii nie jest problemem kochanie,
lecz zmuszanie do właśnie niekochania w sensie niezrozumienia - masakra Š547
problemem staje się nowoczesne niekochanie - zdradzanie, olewanie;
mógłby człowiek się zgłębić i dostałby zwyczajnej złości - czy to złość Boża ?
15:40 również często się zdarza jakoby ktoś doradza w sensie subiektywizmu a nie realizmu,
to tak delikatnie nawiązując do Księdza Słów, to dziwna Sprawa Boża Jawa,
Najpiękniejsza Rzeczywistość Wszechświata, a my jako mróweczki ciągle odbiegamy od Świętej Ścieżki ?
tak to wygląda po krotce... konsekwencje życia czy nawet bycia bez Boga ?
czy ktoś jest w stanie zadość uczynić cokolwiek tłumacząc się nieznajomością - nawet nie sumienia lecz spojrzenia na skutki, na historię, na krzywdę - najwyraźniej ludzie lubią widzieć klęskę i dramat tylko innych a nie samych siebie - co się obraca jak koło - koło ..............sami sobie zadajcie to pytanie w wierze a nie złości i spekulacji. co jest ze mną nie tak - pytam się ja - a może to świat - świat nie jest pełen wad - świat jest wart szacunku w Bogu !
13:22 to są smaczne - bardzo zastanawiające jest to czy moja żona jest moją mamą...
albo czy synek miota mną jak Diabeł...
Wolność to dar nie dany każdemu - w innym wypadku świat nie miałby sensu,
raj od razu ? :) Wspaniały ksiądz, wspaniały człowiek, przynajmniej taj mówi a jaki kontrast Jego po ciemku dopada to tylko On wie co to Jest !