Ks. Piotr Pawlukiewicz : "Uwolnić się od smutku.!"
Ks. Piotr Pawlukiewicz : "Uwolnić się od smutku.!"
Odsłon: 103751 | Ocena: 1577 | Czas: 31m 8s |


Szukaj
Dyskusja:


Ks. Piotr Pawlukiewicz : "Uwolnić się od smutku.!" Panie Jezu Wielkie dzięki za tego kaplana.Pamietaj onim kazdego dnia w moim pacierzu wieczornym. Z Panem Bogiem.
śmierć boli, ale śmierć chrześcijanina jest przeniknięta obietnicą zmartwychwstania. Gdy umiera chrześcijanin to nie mówi żegnajcie, ale do zobaczenia w Nowym Jeruzalem _______ GOOGLE : "Żałoba - jak poradzić sobie po śmierci bliskiej osoby. Sprzedają nieskończony skarb za 80 złotych część 3"
;___ Google : "Złote Miasto - niesamowity wieczny dom chrześcijan"
Piękne kazanie Wspaniały Kapłan
Bóg jest moją ucieczką i mocą … pokładam ufność w Tobie
♥️♥️♥️
Mogę na podstawie doświadczenia powiedzieć,że w Warszawie wśród kapłanów i psychiatrów katolickich (jak się ma szczęcie na takiego trafić,ponieważ darmowych lub tanich katolickich nie ma prawie w ogóle,a przynajmniej nie ma jak ich znaleźć) świadomości,że każde uzależnienie jest też zniewoleniem demonicznym,a nie leczone prowadzi do opętania,nie ma żadnej. STATYSTYKI POKAZUJĄ,ŻE WIĘKSZOŚĆ OSÓB PO TERAPII PSYCHIATRYCZNEJ Z UZALEŻNIENIA NIE WYCHODZI! Rzadko kto w Kościele ma takie doświadczenie i taka wiedzę,jak egzorcyści,bezpośrednio konfrontując się z szatanem,który w Imię Jezusa musi powiedzieć prawdę! I to mówią właśnie oni z ks.Glasem na czele. Modlitw o uwolnienie jest 2 w miesiącu,do egzorcystów są straszne kolejki,w ogólenie nie sposób się dodzwonić. Nie jeden katolicki psycholog uważa,że można spokojnie pójsć do nie katolickiego psychologa i bedzie ok(czyli do ludzi,którzy uważaja,że dusza nie istnieje,nie są uformowani na sposób chrześcijański i nawet jak czasami pomogą w jakimś stopniu to osobom uzależnionym czy z innymi problemami też duchowymi nie pomogą na pewno a i wypiorą mózg,bo sami są zmanipulowani i rodzinę zniszczą,bo zaproponują rozwód.Piszę też na podst.doświadczenia i na podstawie wypowiedzi ks.Dominika Chmielewskiego ego,ks.Glasa czy innych doświadczonych charyzmatyków i ks.prof.Stepnia,filozofa oraz teologii katolickiej w ogóle).
Bogu niech będą dzięki.
❤️
Piotruś jesteś gość❤
Tytuł jest mylący
Спасибо🙏
🙏
M
Wielkie dzięki za ten materiał!
Bóg zapłać😀
Polecam Cie w modlitwie Ks Piotrze. Dzieki Tobie moje zycie nabralo sensu I nadzieji. 😇
NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS, PROSZĘ KSIĘDZA , ŻAŁUJĘ ŻE WCZEŚNIEJ NIE MIAŁAM OKAZJI POSŁUCHAĆ KSIĘDZA KAZAŃ, JAKIEŚ 28LAT TEMU , BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI ZA KSIĘDZA, NIECH MATKA BOŻA, CHRONI KSIĘDZA, SZCZĘŚĆ BOŻE ,POZDRAWIAM.
Brzmi, jakbyś była za Niego odpowiedzialna, trochę "jakby był Twój" Inaczej brzmiałoby Słuchajcie, podobno Ks.Piotr jest chory... Może wspólnie się za niego pomodlimy...?
Pan Bóg jest przy nas zawsze i wola do nas w głębi serc naszych nigdy nas nie opuszcza i nigdy z nas nie zrezygnuje.❤❤❤
Jednakże pamiętaj masz wolna wole- wybór należy do Ciebie
Chwale Ciebie Panie❤❤❤
JEŚLI ZAPRAGNIESZ BOGA ON CI SIĘ OBJAWI - może nie dosłownie ale przez różne sytuacje. PAMIĘTAJ NIGDY NIE JESTEŚ SAM ZE SWOIM PROBLEMEM PAN JEST ZAWSZE PRZY TOBIE BLISKO❤❤
Panie Boze! Blagam o opieke nad ks. Piotrem.................AMEN...............AMEN! Serdecznie dziekuje...........Wladyslawa