Ks. Piotr Pawlukiewicz : "Życie w ciemności cierpienia."
Ks. Piotr Pawlukiewicz : "Życie w ciemności cierpienia."
Odsłon: 39193 | Ocena: 1025 | Czas: 36m 23s |


Szukaj
Dyskusja:


Ks. Piotr Pawlukiewicz : "Życie w ciemności cierpienia." Dużo odpowiedzi na pytania jakie ludzie często zadają, warto posłuchać. Dziękuję.
łapka i komentarz,
Bóg zapłać! To kazanie pomogło mi zrozumieć wiele nurtujących mnie pytań, wątpliwości. 😇🙏❤️
Skoro Bóg jest niezmienny to jak ma nas zmieniać? Skoro mamy wolną wolę to czemu ma nas zmieniać? temat cierpienia zostały tutaj zanegowane. Nadal nie otrzymałem odpowiedzi dotyczacej sensu cierpienia, na ktore nie mamy wpływu.
dziekuje
Proszę poprosić armię amerykańską żeby sprzedaļa samoloty f35 i z uzyskanej kwoty nakarmiła głodnych.Nie będzie Oan Bòg musiał "za nas robić".
piekne
Wspaniałe kazanie 😊
piekne
Dziękuję
Piękne kazanie❤️
Doskonałe kazanie Bóg zapłać
Rodacy zaniechajcie zwykłych zachcianek, przeglądajcie różne niezależne wiadomości, sprawdzajcie co się dzieje wokół was - szybko wam wyjdzie dlaczego co raz ciężej pracujecie, a zarabiacie nieproporcjonalnie, tak nędznie. Są po prostu ludzie, którzy manipulują, oszukują i okradają wszystkich jak leci. Sprawdzajcie kto was okrada, a kto naprawdę reprezentuje nasze wspólne interesy (spr. np. strony sejmu). Zawsze i wszędzie patrzcie na ręce politykom, UCZCIE SIĘ, szukajcie gdzie złodzieje się kryją, a później ich surowo rozliczajcie. ;)
To co ksiądz mówi jest jak najbardziej ludzkie i prawie każdy z nas tak mysli, tylko...ja słucham wszystkie homilie ksiedza i ...wyszły mi ułamki.
Mianowicie ksiądz mowił, ze "jeżeli rodzina cała idzie w kierunku piekła to...Bog zsyła cierpienie" wiec Bog zsyła czy nie zsyła, czemu siostra faustyna tak cierpiała i uważam, ze Bog wrecz żada naszego cierpienia..
Duchu Święty Boże prowadź. Amen.
Kazanie idealne do mojej obecnej sytuacji :( Bóg zapłać! Dziękuję!
W swej mece JEZUS CHRYSTUS wyraźnie pokazuje nam jaka droga trzeba iść do Królestwa Bożego przez 10 przykazań Bożych mowi nam co nam przygotowal w chwale Boga Ojca mimo iz jestem grzesznikiem staram się ze wszystkich sił ALE tylko Stwórca mnie osadzi wtedy staniemy przed obliczem Boga i powiemy Boże daj mi szansę a przezyje to zycie inaczej tak mi dopomóż Bóg
Dziękuję, cudne kazanie❤️❤️❤️❤️
Bóg zapłać piękne
Oooo... ktoś tu odrobił lekcję, tak Jezus przyszedł nie po to, żeby umrzeć...jak stał na tej werandzie z Barabaszem, to miał cały czas nadzieję, chociaż wiedział, co się wydarzy i mógł ich zdmuchnąć jednym pierdnięciem ... dziś nazywają takich frajer... Może ks. Piotr poruszy temat oddechu Boga, ...stworzył Adama i tchnął w niego życie. Tak jak piękna pieśń płatek śniegu...