Ks. Prof. Tadeusz Guz: zdrada prawdy skutkuje paktowaniem z szatanem! [Kazanie pasyjne, cz. I]
Ks. Prof. Tadeusz Guz: zdrada prawdy skutkuje paktowaniem z szatanem! [Kazanie pasyjne, cz. I]
Odsłon: 26520 | Ocena: 840 | Czas: 37m 31s |


Szukaj
Dyskusja:


Ks. Prof. Tadeusz Guz: zdrada prawdy skutkuje paktowaniem z szatanem! [Kazanie pasyjne, cz. I] dobrze powiedziane - ,,pseudoapostołowie spod znaku gender chcą nas uczyć miłości, jakież to żenujące, jakież to zakłamane, aby od upadłych duchów jako autorów tej ideologii o istocie nienawiści uczyć się miłości (...) nie wierz, że diabeł może kogokolwiek nauczyć miłości,,
Bóg zapłać Drogi Księże Tadeuszu. Niech Ci Pan Bóg błogosławi i całej naszej Ojczyźnie Polsce.
Bóg zapłać ❤️
Wielkie dzięki Bogu za podarowanie Polsce ks. prof. Guza, który głosi Prawdę, nie poprawność polityczną, oraz demaskuje zakłamanie polityków, którzy nie szukają dobra, a nawet nie widzą różnicy między dobrem a złem, byleby zagwarantować sobie wysoko płatne stołki. ks.Julian Sulowski.
Dziękuję .
dlaczego tak mało jest takich prawdziwych odważnych dzisiejszych proroków? Przecież ten ksiądz jak wiele podobnych jemu jest prześladowany, Za co? za prawdę, którą właśnie słyszymy, którą wyrażnie czujemy,że wszystko co mówi jest od serca zatroskanego naszego Boga, Bóg zapłać!
Szkoda, że Ksiądz nie jest prymasem Polski! Niech Bóg Księdzu błogosławi!
Chwała Bogu za łaskę Daru dla tego kapłana, Polska potrzebuje takie duchowieństwo abyśmy byli silni duchem, szatan zostałby osłabiony. AMEN,AMEN,AMEN.
Czy ktoś mi wytłumaczy czy homoseksualizm jest chorobą czy wypaczeniem umysłu czy może opętaniem? A może czymś normalnym bo przecież to drugi człowiek którego trzeba miłować
Bóg zapłać księże
Dziękujemy Ci, Panie, Boże nasz, za każdego kapłana, który ma w sobie Bożego Ducha i tym Duchem zapala serca innych. Jezu, uczyń serca wszystkich kapłanów według Serca Twego. Zdrowia, sił i blogoslawienstwa Bożego księdzu Tadeuszowi z całego serca życzę. Szczęść Boże
Bog zaplac
To ks. Guz powinien być prymasem a nie ten flak Polak!
MADRE I ODWAZNE/AMEN
Cywilizacja nie osiągnie doskonałości , póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej pasożytniczej hołoty .
UMBERTO ECO
Bóg zapłać🙏💞. Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie ✌️😍🇵🇱🙂
Kiedy słucham tego Kapłana , to jakby się Niebo otwierało.
Bóg zapłać
kazanie na gorzkie żale to nie wykład
Miesiąc Marzec jest miesiącem modlitwy do sw Józefa , który jest Opiekunem św . Koscioła , Opiekunem rodzin , Postrachem duchów piekielnych oraz wielu innych . Polecam Litanie do św. Józefa a także pieknĄ modlitwę o wstawiennictwo po różańcu . Ratujmy nasz Kościół Katolicki i nasza wiarę , który bezkarnie przejmują Protestanci Jeszcze nikt nie zauważył , że jest już w połowie protestancki ? W naszym kościele siedzi wilk w owczej skórze , PRZEPĘDŹMY GO Z BOŻĄ POMOCĄ !


Do Ciebie, Święty Józefie, uciekamy się w naszej niedoli. Wezwawszy pomocy twej Najświętszej Oblubienicy, z ufnością również błagamy o twoją opiekę.
Przez miłość, która cię łączyła z Niepokalaną Dziewicą, Bogarodzicą, i przez ojcowską twą troskliwość, którą otaczałeś Dziecię Jezus, pokornie błagamy: wejrzyj łaskawie na dziedzictwo, które Jezus Chrystus nabył Krwią swoją i swoim potężnym wstawiennictwem dopomóż nam w naszych potrzebach.
Opatrznościowy Stróżu Bożej Rodziny, czuwaj nad wybranym potomstwem Jezusa Chrystusa. Oddal od nas, ukochany Ojcze, wszelką zarazę błędów i zepsucia. Potężny nasz Wybawco, przybądź nam łaskawie z niebiańską pomocą w tej walce z mocami ciemności, a jak niegdyś uratowałeś Dziecię Jezus z niebezpieczeństwa, które groziło Jego życiu, tak teraz broń świętego Kościoła Bożego od wrogich zasadzek i od wszelkiej przeciwności.
Otaczaj każdego z nas nieustanną opieką, abyśmy za twoim przykładem i twoją pomocą wsparci mogli żyć świątobliwie, umrzeć pobożnie i osiągnąć wieczną szczęśliwość w niebie.
Amen.
Spotkałam tutaj w necie protestantów i uwierzcie mi , to nie są mili ludzie !