Niepublikowane kazanie księdza Kaczkowskiego
Niepublikowane kazanie księdza Kaczkowskiego
Odsłon: 395599 | Ocena: 4610 | Czas: 11m 53s |


Szukaj
Dyskusja:


Niepublikowane kazanie księdza Kaczkowskiego Bóg Honor Kapłani...
To, co ksiądz Kaczkowski mówi, to jest herezja zbliżona do protestantyzmu. Kościół Katolicki jest religią cierpienia, poświęcenia, życia dla Boga i bliźniego. To nie ma nic wspólnego z "filozofią" róbta, co chceta. Jeśli ktoś chce poznać, czym to się kończy, niech zainteresuje się losem Kościoła Katolickiego na Zachodzie - tam nie ma już nawet protestantyzmu, jest marksizm, nihilizm, komunizm.
Ktoś kto przemawiał do mnie głosem Chrystusa właśnie odszedł. Jest ktoś taki jeszcze?
Człowieku jesteś wielki!
To jest po prostu mądrości
Wyjątkowy inteligentny
Szkoda ze takich ludzi mało i coraz mniej........ RIP.
Kościół to kupa, każdy kto tam chodzi napewno pójdzie do piekła.Modlicie się do rzezb,obrazków,martwych jezusów w grobie itd. A Bóg powiedział Nie bedziesz miał innych Bodów przedemną, Nie bedziesz sie modlił do innych bogów, a wy co robicie? wszyscy do piekła, bałwochwalstwo a za to jest piekło
Kiedyś kościół święcił armaty Hitlerowi. Kiedyś też burdele Watykan prowadził. Jak to mówią, że "od zawsze istniało też i istnieje, przymierze krzyża z koroną". Smutne to ale prawdziwe. Czyli, jak to powiedział pewien żydowski fraszkopisarz Sztaudynger: "Módl się i pracuj, radzą przyjacioły, to się inni obłowią, a ty będziesz goły". I to czeka wiernych bezmyślnych, czyli ogłupionych.
Więcej takich ,którzy będą mówić prawdę
Bełkoczący bencwał. Żal dupę ściska.
O jaką CYWILIZACJĘ,w zrozumieniu podziału,jakiego dokonał Feliks Koneczny,rzecz idzie??
"W kolejnej UTOPII,to jest z wiarą w WOLNY RYNEK,liberalizm eksportuje WOJNY SPRAWIEDLIWE dla obrony DEMOKRACJI".Bóg MAMONA patronuje CYWILIZACYJNEJ MIESZANCE pod znaczącym wpływem wartości CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.
Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.
Biskup pomocniczy w Kurii Metropolitarnej we Wrocławiu w tej sprawie ponad PRAWO KANONICZNE postawił PRAWO KOBIET.Z tej tezy wynika,że KOBIETA ma PRAWO do:
1.Śmiertelnego podżegania?!
2.Organizowania pochówku w zakłamaniu o rodzaju poniesionej śmierci,jaka zatem jakość modlitwy?!
3.Pozbawienia mnie prawa do dysponowania grobem,oraz dewastacji nagrobka,który wybudowałem dla moich Rodziców?!
Na skargę nie zareagował Metropolita Wrocławski ksiądz Józef arcybiskup Kupny,
Kto administratorowi katedralnego cmentarza księdzu proboszczowi Pawłowi kanonikowi honorowemu Cembrowiczowi dał prawo do wydania dyspozycji o usunięciu napisu z płyty nagrobnej :”Janusz zmarł tragicznie o modlitwę prosi brat Mieczysław.Brat,bo zabrakło akceptacji,że „prosi Rodzina”.
Nad tym nie tylko przeszły do porządku dziennego organa ścigania.ale została wydana zgoda na dokonanie pochówku.W manipulacyjny sposób uzasadniono dokonanie kremacji zwłok,co wpłynęło na ograniczenie możliwości wykonania dodatkowych badań związanych z sekcją zwłok.Znaczącą rolę miał odegrać tu Kierownik Zakładu Pogrzebowego Zbigniew Bałaga.Potwierdził to w tezie,że "...bardziej powinien się pan martwić o brata przed,a nie po śmierci,."Rozumiem,że to w ramach poprawy jakości usług pogrzebowych?!
Świetny ksiądz !!!!
to kazanie jest dla ludzi inteligentnych a nie głupich zakłamanych polaczków w kruchcie
kościół był jest i będzie zły dla ludzi cała ta idea jest z gruntu zła i pachnie zniewoleniem umysłów
świadkowie Jehowy tak robią po dziś dzień o czym mowa na początku
Ale z tym sumieniem i kłótnią z własnym sumieniem to muszę przyznać rację. Przykre, ale prawdziwe.
Życzę wszystkim takiego księdza
Wielkie slowa ,tak powinien wygladac kosciol katolicki a nie tak jakim jest dzis . Brawo Janku ze byles jednym z muszkieterow
czy rozpoczął się już proces beatyfikacyjny tego wspaniałego człowieka???