PIJ MLEKO, BĘDZIESZ...? (Wykład w Grębocicach 07.03.2019, cz.2)
PIJ MLEKO, BĘDZIESZ...? (Wykład w Grębocicach 07.03.2019, cz.2)
Odsłon: 56045 | Ocena: 1432 | Czas: 19m 21s |


Szukaj
Dyskusja:


PIJ MLEKO, BĘDZIESZ...? (Wykład w Grębocicach 07.03.2019, cz.2) po co tamponic z kefirem ,wystarczy pic kefir i problem znika
Tu też Basiu się z tobą zgadzam. Mleko pasteryzowane też powoduje wapnienie szyszynki, oprócz innych tragicznych skutków- ciekawe , kto ma w tym interes, by naturalne mleko zamiecić w toksyczną , białą ciecza, a prawdziwe kiszone probiotykami, które też podame w zbyt dużych dawkach pogłębiają nierównowagę bakteryjną. Ja ostatnio zrobiłam doświadczenie -po kilku latach wypiłam mleko i od razu katar, biegunka...czarno na białym. Już mi ta lekcja wystarczy za literaturę naukową z żywienia , którą che, che... czytuję. Każdy jest inny, ale natura się nie myli... tylko my utraciliśmy zdolność słuchania siebie i ponownego połączenia z Matką Ziemią. Je promuję pokarm rośinny, ale dlatego, że czuję połączenie ze zwierzętami i szanuję wszelkie życie. Dziękujemy Ci za twój ogromny wkład w poszerzanie świadomości i zachęcanie do powrotu do ziół.... kochamy Cię za to i szanujemy , w tym za odwagę i podążanie za prawdą. Wszystkiego co najlepse dla Ciebie Basieńko.
świetny wykład
Bardzo dziekuje za informacjie o kawie z mlekiem ❤
Słuchając Pani wykładów jestem załamana!!! Wszystko, ale to dosłownie wszystko jem złe.... Woda, mleko, masło, pieczywo.......itd
Parę lat temu piłem mleko z kartonu , po 2 tygodniach picia tego syfu miałem takie bóle brzucha że prawie zeszłem , nigdy więcej już tego nie napiję , w młodości chodziłem po mleko do gospodarza z bańką i nigdy nie miałem problemów z trawieniem , odpowiedź jest prosta ,ten wyrób mlekopodobny ze sklepu to trucizna . Bardzo dobry wykład ,trzeba uświadamiać ludzi .
Kto glupi leczy sie i slucha tzw.lekarzy.
Uwielbiam! I chcę więcej Pani Basiu. Pozdrawiam serdecznie <3
Dzięki za materiał! Ja zapraszam jeszcze do jednego materiału na ten temat: https://www.youtube.com/watch?v=dXWVG0bXq6k&t=5s Warto wiedzieć...
Piłam kawę z mlekiem lub ze śmietaną wiele wiele lat. Wiem co teraz muszę zrobić. Przede wszystkim oczyścić jelita, jelito grube, oczyścić wątrobę itd... Tak późno Pani się nam zjawiła, dobre i to. Dziękuję. Korzystam z wielu rad. Dziękuję, pozdrawiam, życzę wszystkiego najlepszego.
Witam Pani Basiu. Mam możliwość zakupu mleka wprost od krowy. Niepokoję się i zrezygnowałam, bo od dłuższego czasu to mleko dziwnie się zakwasza. Jest śluzowate, ciągnące, a serwatka z tego mleka wygląda jak kisiel. Jest też ciągnąca i śluzowata. Co to może być? Może Pani zna taki przypadek?
jak zwykle bezcenne informacje, dziękujemy za uświadamianie nas i wybudzanie z kłamstwa
"Zaśluzowany" Kolejny szarlatan co wymyśla jakieś brednie a tępy lud łyka to jak pelikany. Brakuje jeszcze wody strukturyzowanej.
Pani Barbaro proszę o wykaz literatury z której Pani czerpie te fantastyczne informacje , zielarskie jak i w temacie odżywiania.
Dziękuję bardzo za prawdę o kawie z mlekiem. To niezwykle ważne, kawę z mlekiem ,pije mnóstwo ludzi ja też. Ale postaram się przekazać to ostrzeżenie innym. Pozdrawiam serdecznie.
Mleko ze sklepu to rzeczywiście trucizna ani nie nadaje się na zsiadłe ani serii nie są smaczne a mleko od rolnika jest bardzo wyśmienite Śmietanka siadły super jeszcze raz super
Ja piję od krowy i kupuję od rolnika który ma bardzo bardzo dobre i zdrowe mleko i sery też od niego kupuję
Pani Basiu co myśli Pani o folii aluminiowej do zawijania kanapek Dziekuje
Mleko w kartonie to dopiero trucizna ono sie nie skwasi tylko zasmierdzi
Cześć Barbara ! Co u Tobie słychać ?! Super wykład, ale mam pytanie: jeść mięsa nie można, chleba i mąki nie można, warzyw nie można, mleka nie można. JAK ŻYĆ ????