PIJ MLEKO, BĘDZIESZ...? (Wykład w Grębocicach 07.03.2019, cz.2)
PIJ MLEKO, BĘDZIESZ...? (Wykład w Grębocicach 07.03.2019, cz.2)
Odsłon: 43192 | Ocena: 1198 | Czas: 19m 21s |


Szukaj
Dyskusja:


PIJ MLEKO, BĘDZIESZ...? (Wykład w Grębocicach 07.03.2019, cz.2) Bardzo dziekuje za informacjie o kawie z mlekiem ❤
Słuchając Pani wykładów jestem załamana!!! Wszystko, ale to dosłownie wszystko jem złe.... Woda, mleko, masło, pieczywo.......itd
Parę lat temu piłem mleko z kartonu , po 2 tygodniach picia tego syfu miałem takie bóle brzucha że prawie zeszłem , nigdy więcej już tego nie napiję , w młodości chodziłem po mleko do gospodarza z bańką i nigdy nie miałem problemów z trawieniem , odpowiedź jest prosta ,ten wyrób mlekopodobny ze sklepu to trucizna . Bardzo dobry wykład ,trzeba uświadamiać ludzi .
Kto glupi leczy sie i slucha tzw.lekarzy.
Uwielbiam! I chcę więcej Pani Basiu. Pozdrawiam serdecznie <3
Dzięki za materiał! Ja zapraszam jeszcze do jednego materiału na ten temat: https://www.youtube.com/watch?v=dXWVG0bXq6k&t=5s Warto wiedzieć...
Piłam kawę z mlekiem lub ze śmietaną wiele wiele lat. Wiem co teraz muszę zrobić. Przede wszystkim oczyścić jelita, jelito grube, oczyścić wątrobę itd... Tak późno Pani się nam zjawiła, dobre i to. Dziękuję. Korzystam z wielu rad. Dziękuję, pozdrawiam, życzę wszystkiego najlepszego.
Witam Pani Basiu. Mam możliwość zakupu mleka wprost od krowy. Niepokoję się i zrezygnowałam, bo od dłuższego czasu to mleko dziwnie się zakwasza. Jest śluzowate, ciągnące, a serwatka z tego mleka wygląda jak kisiel. Jest też ciągnąca i śluzowata. Co to może być? Może Pani zna taki przypadek?
jak zwykle bezcenne informacje, dziękujemy za uświadamianie nas i wybudzanie z kłamstwa
"Zaśluzowany" Kolejny szarlatan co wymyśla jakieś brednie a tępy lud łyka to jak pelikany. Brakuje jeszcze wody strukturyzowanej.
Pani Barbaro proszę o wykaz literatury z której Pani czerpie te fantastyczne informacje , zielarskie jak i w temacie odżywiania.
Dziękuję bardzo za prawdę o kawie z mlekiem. To niezwykle ważne, kawę z mlekiem ,pije mnóstwo ludzi ja też. Ale postaram się przekazać to ostrzeżenie innym. Pozdrawiam serdecznie.
Mleko ze sklepu to rzeczywiście trucizna ani nie nadaje się na zsiadłe ani serii nie są smaczne a mleko od rolnika jest bardzo wyśmienite Śmietanka siadły super jeszcze raz super
Ja piję od krowy i kupuję od rolnika który ma bardzo bardzo dobre i zdrowe mleko i sery też od niego kupuję
Pani Basiu co myśli Pani o folii aluminiowej do zawijania kanapek Dziekuje
Mleko w kartonie to dopiero trucizna ono sie nie skwasi tylko zasmierdzi
Cześć Barbara ! Co u Tobie słychać ?! Super wykład, ale mam pytanie: jeść mięsa nie można, chleba i mąki nie można, warzyw nie można, mleka nie można. JAK ŻYĆ ????
Wystarczy podgrzać mleko i dodać kwaśna śmietanę, i będzie jogurt
Kolejna kryptoreklama
Mleko z krowy karmionej trawa i sianem jest dobre, a to ze sklepu i duzej farmy jest trujace.