Świetne kazanie księdza Orzecha o życiu na kocią łapę.
Świetne kazanie księdza Orzecha o życiu na kocią łapę.
Odsłon: 191410 | Ocena: 2553 | Czas: 37m 11s |


Szukaj
Dyskusja:


Świetne kazanie księdza Orzecha o życiu na kocią łapę. Wspaniały ksiądz który wie jak bardzo ważne jest,szacunek miłość i przyjaźń😊😊😊😊
Same konkrety. Brawo!!!!!
nie ma jak szczerosc
wiem że wielu z was słucha tego i myśli ja taki nie jestem, chodzę do kościoła, spowiedzi, przyjmuję komunię. Myślicie - jestem na dobrej drodze. Nic bardziej mylnego - ja też tak kiedyś myślałem. Kościół katolicki zaprowadzi was drodzy katolicy do piekła - im wcześniej to zrozumiecie tym lepiej, to zakamuflowany kult boga słońca, a dokładnie lucyfera. polecam świadectwo gorliwego katolika Leona Buczaka na moim youtube, który umarł i nie mógł wejść do chwały Bożej. Słowo Boże powiedziało mu: jesteś poganinem, jesteś nieochrzczony i nie byłes na Golgocie. Cóż zapraszam, Jezus - prawdziwy nie katolicki nadchodzi.
Konkretnie i na temat! Super ksiądz!
Single ? To wszyscy mają płodzić dzieci ,które będą obciążone grzechem pierworodnym i mają żyć w poczuciu winy ,przez 1-szych rodziców .
Narazie na kocia lape nie siedze a ksieza niech pilnuja kosciol i swoich parafian bo mi nie podoba gdy ksiadz siedzi na internecie i takie banaluki mowi to nawet nie przystoi ksiezdu i straszyc pieklem no kto pojdzie do tego piekla nie bede sie juz wypowiadac
W sumie to aż mi się wierzyć nie chce.Że ten film,taki film znalazł się na końcówce De...ech,człowiek uczy się całe życie jak widać.
Przyjdź Orzechu ja umyję Ci stopy!Och przyjdź Orzechu ja obmyję Ci twarz.Przyjdź ja nakarmię Cię tym czym mam ...Przyjdź proszę w słowie,miłości i słowie...
Życie na na.tzw.kocią łapę jest bardzo nie na ( rękę-kieszeń ) klerowi
bo odbiera im przychody z chrztów ,komunii, bierzmowań,ślubów,pogrzebów
,oraz innych datków ( co łaska ) .
Obserwując młode pokolenie można mieć nadzieję że czasy religijnego ciemnogrodu i indoktrynacji powoli przechodzą do historii .
POLACY OBODZCIE SIE I ZAJZYJCIE DO NOWEGO TESTAMENTU JEZUSA CHRYSTUSA PONIEWAZ KOSCIOL KATOLICKI PRZESTAL JUZ DAWNO GLOSIC EWANGELIE O DARMOWYM ZBAWIENIU Z ŁASKI PRZEZ WIARE MOZNA POSLUCHAC ZA DARMO NA WWW.BIBLIAAUDIO.PL

LIST DO EFEZJAN ROZDZIAL 2
8 Łaską bowiem jesteście zbawieni przez wiarę. A to pochodzi nie od was, lecz jest darem Boga: 9 nie z uczynków, aby się nikt nie chlubił.

1 LIST DO TYMOTEUSZA ROZDZIAL 2
5 Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus, 6 który wydał siebie samego na okup za wszystkich jako świadectwo we właściwym czasie. >>>>> WYNIKA Z TEGO ZE CZLOWIEK NIE POTRZEBUJE SWIETYCH , PAPIERZY, MARYI GDYZ MA JEDNEGO POSREDNIKA KTORY SIE WSTAWIA ZA NAMI JEST NIM JEZUS CHRYSTUS UKRZYZOWANY I ZMARTWYCHWSTAL !! ZOSTAL WZIETY DO NIEBA BY SIE WSTAWIAC ZA NAMI!!!! DO JEZUSA SIE TYLKO MODLCIE!!

rozaniec
1090 - Podczas pierwszych krucjat chrześcijanie przejęli na Wschodzie różaniec. Służył on poganom do zmawiania modlitw ku czci bogini Kali, czczonej na Wschodzie jako Dziewica i Królowa Niebios, dlatego większość pacierzy różańcowych skierowanych jest do Królowej Niebios. Różaniec rozpowszechnił rodzaj mechanicznej modlitwy, gdzie modlący się powtarza w kółko te same słowa, czasem i bezmyślnie, jak to czynili poganie, którym chodziło o ilość pacierzy, a nie o ich jakość. Pan Jezus przestrzegł przed taką modlitwą, mówiąc: "A modląc się, nie bądźcie wielomówni jak poganie; albowiem oni mniemają, że dla swej wielomówności będą wysłuchani" (Mat.6:7).

LIST DO RZYMIAN ROZDZIAL 10
9 Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że JEZUS JEST PANEM, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych - osiągniesz zbawienie. 10 Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia.
11 Wszak mówi Pismo: Żaden, kto wierzy w Niego, nie będzie zawstydzony. 12 Nie ma już różnicy między Żydem a Grekiem. Jeden jest bowiem Pan wszystkich. On to rozdziela swe bogactwa wszystkim, którzy Go wzywają. 13 Albowiem każdy, kto wezwie imienia Pańskiego, będzie zbawiony.


LIST DO RZYMIAN ROZDZIAL 1
21 Ponieważ, choć Boga poznali, nie oddali Mu czci jako Bogu ani Mu nie dziękowali, lecz znikczemnieli w swoich myślach i zaćmione zostało bezrozumne ich serce. 22 Podając się za mądrych stali się głupimi. 23 I zamienili chwałę niezniszczalnego Boga na podobizny i obrazy śmiertelnego człowieka, ptaków, czworonożnych zwierząt i płazów.


A WIEC JEZELI ZWROCISZ SIE DO JEZUSA ZE SZCZEREGO SERCA W PROSTEJ MODLITIWIE


,,PANIE JEZU WIEM ZE JESTEM GRZESZNIKIEM WYBACZ MI , ZOSTAN PANEM MOJEGO ZYCIA ZBAW MINIE"


OCZYWISCIE TO TYLKO PRZYKLAD ALE JESLI TAK SIE ZWROCISZ WSZYSTKIE GRZECHY PRZESZLE, TERAZNIEJSZE I PRZYSZLE BOG CI ODPUSZCZA PRZEZ KREW JEZUSA UKRZYZOWANEGO !! PAMIETAJ ZBAWIENIE JEST NIE UTRACALNE NAWET JAK ZGRZESZYSZ IDZIESZ DO NIEBA!!

2 LIST DO TYMOTEUSZA ROZDZIAL 2
13 Jeśli my odmawiamy wierności,
On wiary dochowuje, bo nie może się zaprzeć siebie samego.

Którędy do nieba: PRZEZ MARYJĘ DO NIEBA? >>> https://www.youtube.com/watch?v=MeXWCK-wJkk

Zapytaj byłego księdza! Którędy do nieba? 2019.01.30 >>> https://www.youtube.com/watch?v=WH5vzXwnV2M
Kurcze nie jestem w temacie czy Jezus udzielał ślubów????
super niech Bóg księdzu błogosławi
Rada dla związków żyjących bez sakramentu. Przestańcie uprawiać seks w jakiekolwiek formie, bywajcie częściej osobno, a razem wiecej rozmawiajcie. Da się rozwiązać wszystko, tylko trzeba chcieć.
Super kazanie
Swietne kazanie i bardzo podoba mi sie poczucie humoru ks. Orzecha... reszte zostawie sobie dla siebie....
Fantastyczne mądre kazanie
A GDZIE TO JEST NAPISANE W BIBLI JEZUS DO APOSTOLOW TEZ WSPOMNIAL O ROZWODZIE SAMARYTANKE TEZ ZAPYTAŁ. IZAAK WPROWADZIL. REBEKE DO NAMIOTU MATKI SARY I TAK. ZOSTALA JEGO. ZONA . BRAWO ORZECH. SLOWO BOGA SIE CZYTA. POZNAJE GO JEGO. WOLE WYKONUJE. .!!!!!!!!!!
ale nie zna imienia BOGA i jest fałszywy
Tzw. "ślub" katolicki, to życie na kocią łapę.