x. Piotr Natanek dał ognia! Najmocniejsze kazanie! Ciągle aktualne!
x. Piotr Natanek dał ognia! Najmocniejsze kazanie! Ciągle aktualne!
Odsłon: 325118 | Ocena: 4781 | Czas: 55m 3s |


Szukaj
Dyskusja:


x. Piotr Natanek dał ognia! Najmocniejsze kazanie! Ciągle aktualne! P. Natanek. Bóg dał człowiekowi wolną wolę wyboru i tę wolę należy uszanować. Pana zadaniem nie jest oczernianie postawy ludzi ale nawracanie ludzi na dobrą drogę. Aby ludzie mogli się nawrócić to muszą pozbyć się swojej woli i przyjąć wolę Bożą , bo tylko wtedy Bóg będzie mógł ingerować w nasze życie. Nie po to Bóg dał człowiekowi wolną wolę by się wtrącać do życia człowieka. To jest wybór człowieka , czy chce żyć według swojej woli , czy według woli Bożej. W naszej modlitwie wypowiadamy słowa: " Bądź wola Twoja jako w niebie tak i na Ziemi " Ale są to puste słowa , bo jeżeli my nie oddaliśmy swojej woli Bogu to wypowiadamy te słowa na darmo i nasze modlitwy nie będą wysłuchane. Ludzie bardzo dużo używają pustych słów i nie zastanawiają się nad nimi. Składają przysięgę wierności , że będą wierni swojemu partnerowi aż do śmierci a potem się rozwodzą i łamią składaną przysięgę. Potem ludzie wybierają sobie drugiego partnera i w ten sposób cudzołożą , bo pomimo rozwodu , przysięga nadal jest aktualna i tylko śmierć partnera uwoli nas od tej przysięgi. Po rozwodzie nie wolno wiązać się z drugą osobą do póki żyje nasz pierwszy partner. Przysięga zobowiązuje. Rozwód był ustanowiony po to byście się nie pozabijali , abyście przemyśleli swoją postawę wobec partnera i spróbowali naprawić to co zniszczyliście.
Takich kazań mogę słuchać godzinami. Tego brakuje w naszych kościołach. Bóg zapłać księdzu. Pozdrawiam
Kocham tego Kapłana niech Bóg mu błogosławi
Pan Natanek po uszy siedzi w masonerji ,on jest poddanym zydowskich biskupow
Kocham ksiedza Natanka
Boże chroń Polskę i nas przed czerwono-lewacką zarazą
"Matka nasza ojczysta Polska" Mówi x. dr Piotr Natanek.
Bóg jest, jak "dobra matka" Powiedział Św. Jan Paweł II.
Ogarniemy się kiedyś?
Wrogie środowiska oskarżają nas o patriarchalizm.
Miazga, mówione z serca nie z głowy. To jest prawdziwe kazanie, w każdym kościele powinny takie być, a tak mamy politpoprawną papkę ciapkę o rzeczach nieistotnych.
Powoli,dzięki Bogu kapłani zaczynają się budzić i dostrzegają zuchwałe działanie Złego ...chwała Jezusowi za odważnych kapłanów....Bożych kapłanów za mówienie prawdy będą suspendować....a Ci głoszą jawnie herezję i prowadzą dusze na potępienie....będzie się ubóstwiać....Dziś świat jest tak przekręcony i pogubiony,że biedne dusze nie wiedzą za kim iść.....Dla mnie wzorem kapłana oddanego Bogu był św.Jan Maria Vianey....Ale gdyby dzisiaj żył i tak głosił kazania z pewnością szybko usunięto by Go i suspensowano....Z ubolewaniem patrzy dziś na Francje,pierwszą córkę Kościoła Katolickiego....jakie moralne zepsucie...do czego doprowadza ten kraj odrzucenie Boga...odrzucenie Bożych przykazań....Polsko obudź się...nie daj sprzedać duszy swojej za trochę grzesznej przyjemności,która będzie Cię kosztowała utratą na zawsze zbawienia....
Przecież to stary pojeb :)
Co to za bzdury Matk Boza mowi komu?,gdzie kto to slyszal?W ktorej gazecie to napisala?Czy Matka Boska napisala list do Natanka ,czy on sam te bzdury wymyslil?To tylko medycyna moze cos zrobic albo jest juz zapozno.
Ksiądz Natanek mówi nam ,że jesteśmy winni sami sytuacji, jaką mamy dookoła.Niestety ma rację.Brawo i wielkie dzięki za słowa prawdy.
Za radyjko się wezną
Eryk o alimenty pisze a szatanek nie chce płacić zoska se przez niego życie odebrała wyruchal naobiecywał i zostawił
O jest ruchacz z charenton le pont
żydzi mordercy kurwy oh pardon za niefortunną nieścisłość
No i jakoś starczyło pieniędzy w USA.
Czlowiek ktory boi sie Antychrysta tak. naprawde. nie zna Boga
Piękne kazanie z powolania ksiadz kazdy powinnien glosic takie kazanie ludzie by sie nawrocili do Kosciola.
to kazanie jest z 2011